НОВИНИ

У лікарні помер ще один хокеїст "Локомотиву"

Хокеїст ярославського "Локомотиву" Олександр Галімов, що вижив після катастрофи літака Як-42 7 вересня в Ярославлі, помер в понеділок в московському НДІ імені Вишнєвського.

Лікарі боролися за життя Галимова п'ять днів, проте врятувати його не вдалося. А.Галимов отримав в результаті катастрофи Як-42 до 90% опіків тіла.

"Вранці 12 вересня, незважаючи на терапію, що проводиться, з використанням усіх можливих сучасних методів лікування, в опіковому центрі Інституту хірургії імені А.В.Вишневского помер Олександр Галімов від опіків, не сумісних з життям", - говориться в повідомленні адміністрації НДІ Вишнєвського.

Таким чином, число жертв катастрофи літака Як-42 в Ярославлі 7 вересня збільшилися до 44 чоловік.

В московському інституті імені Склифосовского нині знаходиться бортінженер екіпажа Як-42 Олександр Сизов. Його стан оцінюється як важкий, але стабільний.

Нагадаємо, літак Як-42, на борту якого знаходилися члени хокейної команди "Локомотив", розбився 7 вересня при зльоті із аеропорту під Ярославлем. З 45 чоловік, що знаходилися на борту, вижили тільки двоє.

У авіакатастрофі загинули громадяни Росії, а також ще семи країн, у тому числі Канади, Чехії, Словаччини, Латвії, Швеції, Білорусі. Серед загиблих також було троє українців.

11 вересня церемонії прощання з хокеїстами, які загинули в катастрофі літака Як-42, пройшли в Україні та Росії. Похорони в Білорусі відбудуться 11 вересня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.