НОВИНИ

Особистому лікарю та медсестрі Тимошенко забороняють взяти аналіз крові екс-прем'єра

Особистому лікарю та медсестрі не дають можливості провести медогляд екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це заявила прес-секретар лідера партії "Батьківщина" Марина Сорока.

"Лікар та медсестра з боку Тимошенко не можуть виконати свої професійні  обов'язки, здійснити медогляд Юлії Тимошенко і взяти аналіз крові, аби з'ясувати причини погіршення її здоров'я. Їм це забороняють робити", - заявила Сорока.

Вона звинуватила "медиків з підконтрольної режимові медкомісії міністерства охорони здоров'я"  у позбавленні Тимошенко медичної допомоги.

"Медики, яким  довіряє екс-прем'єр-міністр, в цій комісії вимушені виконувати роль сторонніх спостерігачів", - наголосила прес-секретар Тимошенко.

Сорока також висловила обурення тим, що "прес-служба Державної пенітенціарної служби продовжує вводити суспільство в оману з приводу ситуації із здоров'ям Юлії Тимошенко, перетворилася в піар-департамент Банкової".

Нагадаємо, напередодні прес-служба Державної пенітенціарної служби повідомила, що Тимошенко знову відмовилася від проведення комісійного медичного обстеження медпрацівниками закладів МОЗ України (в тому числі її особистим лікарем та медичною сестрою) на території Київського слідчого ізолятора. Це був десятий візит медкомісія МОЗ до Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.