НОВИНИ

УЄФА дасть понад €1300 на підготовку одного волонтера до Євро-2012

На підготовку волонтерів, які будуть задіяні в Україні і Польщі під час проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, УЄФА виділила € 8 млн, повідомив глава місцевого організаційного комітету Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

«Цей волонтерський проект коштує орієнтовно 8 мільйонів євро. Це та інвестиція, яку УЄФА вкладає в організацію волонтерського проекту», - сказав він журналістам в четвер в Києві після презентації перших екземплярів форми, яку носитимуть волонтери Євро- 2012.

Форму представили друзі Євро-2012 - шоумен Олександр Педан і співак Фоззі.

Лубківський повідомив, що буде виготовлено 6 тис. комплектів волонтерської уніформи.

За його словами, основна частина уніформи буде виготовлена вже найближчими місяцями.

Він відмітив, що форма виглядатиме однаково як у волонтерів в Україні, так і у волонтерів Польщі. Комплекти форми складаються з футболок, штанів, теплих курток, кепок і взуття.

За даними організаторів Євро-2012 до волонтерського руху планують залучити 6 тисяч осіб в Україні і Польщі. Вони здійснюватимуть різнопланову допомогу у 20 напрямках та працюватимуть в офіційних місцях турніру.

Раніше у Польщі заявили, що для обслуговування Євро-2012 необхідно буде задіяти близько 3 тисяч волонтерів: в столиці Польщі - близько 1 тис. людина, а в інших польських містах - учасниках футбольного єврофоруму - орієнтовно по 600 чоловік. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.