НОВИНИ

Під Печерським судом «Беркут» побився з прибічниками Тимошенко

На Хрещатику сталася сутичка між прибічниками Юлії Тимошенко та міліцією. Про це повідомля кореспондент Тижня

Кілька десятків бійців спецзагону міліції «Беркут» зірвали спробу представників «Коаліції учасників Помаранчевої революції» та маніфестантів з наметового містечка під Печерським судом встановити намети навпроти суду по інший бік Хрещатика.

Коли активісти приготувались до розгортання кількох наметів, правоохоронці зайняли тротуар на цьому місці, завадивши встановленню наметів.

В результаті між активістами та «Беркутом» виникла штовханина, не менше двох осіб затримано.

Як запевняють маніфестанти, вони мали офіційний дозвіл на проведення мирної акції.

Як повідомлялось, у Печерському суді триває слухання справи Юлії Тимошенко. Зокрема, 8 вересня суд долучив до матеріалів кримінальної справи проти Тимошенко за газовими контрактами з Росією консолідовану фінансову звітність НАК «Нафтогаз України» за міжнародними стандартами за 2009 рік та її аудит, проведений компанією Ernst&Young.

Нагадаємо, 5 вересня близько 16:30 на Хрещатику, 27 у Києві міліція затримала 7 прихильників однієї із громадських організацій, які намагалися встановити туристичні намети на тротуарі.

Міліція намети демонтувала. Решта наметів, які були раніше встановлені в Печерського районного суду Києва - на іншій стороні Хрещатика, - міліція не зачепила.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.