НОВИНИ

У Януковича вже заговорили про необхідність підтримки президента опозицією

Опозиція повинна об’єднатись з провладними політсилами і підтримати президента, коли йдеться про такі складні міжнародні угоди як газові угоди з Росією, та угода про асоціацію та зову вільної торгівлі з Європейським союзом. Про це в ефірі «5 каналу» заявив представник президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

«Те, що ми повинні в наших національних інтересах єднатися, мені здається, є аксіомою цивілізованого, зрілого політикуму. Оскільки не зважаючи на політичну конкуренцію – ми представляємо громадян України і їхні спільні інтереси. Коли йдеться про такі складні міжнародні угоди як газова, яка сьогодні є об’єктом складних переговорів в Росії і Україні. Коли йдеться про наш Європейський вибір, Європейські кроки, то я думаю, що в нас дискусій не повинно бути», - пояснив Мірошніченко.

За його словами, влада, і опозиція можуть конкурувати і говорити про якісь проблеми, які існують в країні, але реалізувати спільні інтереси, зокрема щодо руху в Європую

Президент, як лідер країни. Веде складну роботу в цьому напрямку, я думаю, ми дійсно повинні його підтримати. В цьому питанні, я чув заяви не лише провладних, але і опозиційних політиків – вони дійсно говорять про необхідність підтримати президента», –  – заявив Мірошниченко.

Як повідомлялось, 6 вересня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив про необхідність об'єднання опозиційних сил.

«Якщо у нас надалі зберігатиметься те, що кожен лідер представлятиме окрему опозицію, то незрозуміло, з ким працювати і з ким погоджувати ту чи іншу точку зору, тому що іноді всередині опозиційно налаштованих опозиційних сил існують протиріччя», - сказав Єфремов.

Відповідаючи на запитання, чому він виступає за об'єднання опозиції, адже об'єднана сильна опозиція становитиме серйозну конкуренцію владі, Єфремов відповів: "Сильна опозиція може запропонувати справжні альтернативи ініціативам влади".

Нагадаємо, 8 серпня низка опозиційних партій створили Комітет опору диктатурі. Документ про створення Комітету, зокрема, підписали партії «Реформи та порядок», партія «Захисників вітчизни», «Фронт змін», «Європейська партія», «Наша Україна», «Громадянська позиція», «Народний Рух», «Народна Самооборона» та «Батьківщина», «За Україну!» та Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.