НОВИНИ

Могильов наказав ДАІ переписувати всіх, хто пересувається автошляхами вночі

Міністерство внутрішніх справ здійснює перепис усіх людей, які пересуваються автомобільними шляхами з 23 години ночі до 6 години ранку. Про це йдеться у повідомленні народного депутата від НУНС Геннадія Москаля.

Він нагадав, що право на вільне пересування громадян України зафіксовано у Законі України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

“У зв’язку з відновленням стаціонарних постів ДПС ДАІ та незаконними вказівками особисто міністра внутрішніх справ України А.Могильова, норми вказаного закону грубо порушуються”, - сказав Москаль.

“Так, співробітники ДПС після 23 години неодноразово зупиняли мій автомобіль на стаціонарних постах ДПС ДАІ і, посилаючись на вказівку керівництва МВС України, проводили перепис (саме перепис) водія і всіх пасажирів. Вони пояснили, що за вказівкою керівництва змушені проводити перепис усіх людей, які пересуваються автомобільними шляхами з 23 години ночі до 6 години ранку”, – зазначив депутат.

Москаль пояснив, що вважає такі дії та розпорядження МВС України незаконними і просить Генпрокуратуру вжити необхідних заходів реагування та скасувати дане розпорядження МВС.

Як відомо, у лютому Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль назвав Анатолія Могильова головним дилером «ЄДАПСу» і порадив українським водіям «посилати його на х...» з його ідеями про необхідність зміни водійських прав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.