НОВИНИ

Азаров переконує, що Табачник і Аніщенко після критики почали краще працювати

Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко та міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник активізували свою роботу після критики на їхню адресу. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу "Інтер" в неділю.

"Ви знаєте, не боятися треба, а відчувати свою відповідальність. Вони значно активізувалися зараз, я маю на увазі Міністерство охорони здоров'я. Вважаємо, що ті заходи відповідальності, до яких ми закликали працівників охорони здоров'я, і серйозно дуже попередили, вони спрацювали. Те ж саме стосується будь-якого міністра, в тому числі, і освіти", - заявив він.

"Якщо справи в галузі йдуть нормально, він може працювати спокійно. Якщо ж допускаються певні зриви, провали, то природно роботу такого міністра не буде терпіти ні уряд, ні президент", - додав Азаров.

Нагадаємо, наприкінці червня президент Віктор Янукович розкритикував діяльність міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра Табачника щодо низки напрямків.

А в кінці серпня Азаров звернувся до президента з поданням про притягання до дисциплінарної відповідальності міністра охорони здоров’я Олександра Аніщенка і його заступників за незадовільну роботу щодо закупівлі ліків.

Крім того, 31 серпня, на зустрічі з представниками ЗМІ глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін повідомив, що у структурі Кабінету міністрів України відбудуться глибокі структурні зміни. За словами Льовочкіна, очікуються кадрові зміни в ключових міністерствах.

Як повідомлялося, на запитання, чи буде звільнений міністр освіти Табачник, Льовочкін відповів: "Поза сумнівом, так".

Втім, Табачник назвав цю інформацію "неточністю в пресі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.