НОВИНИ

Азаров: підстав для підвищення цін на пальне немає

Україна імпортує значну кількість бензину для того, щоб уникнути підвищення ціни на пальне на внутрішньому ринку. Про це прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив в ефірі телеканалу «Інтер».

Крім того, він зазначив, що у продавців бензину немає підстав підвищувати ціну, оскільки вони створили для себе певний «запас міцності», не знижуючи ціну на пальне пропорційно зниженню ціни на нафту, що спостерігалося протягом останнього часу.

«Ось ви створили запас міцності. Тому, давайте, шановні, тримайтеся на ось цих запасах. Ухвалено рішення про ввезення в Україну значної кількості нафтопродуктів. Тому в сукупності все це не повинно вплинути на цінову ситуацію на ринку», - підкреслив Азаров.

Прем’єр також пообіцяв, що в найближчі 2-3 тижні уряд уважно стежитиме за розвитком ситуації на ринку нафти.

«Якщо буде потрібно, ми вживатимемо відповідних заходів», - запевнив Азаров.

Нагадаємо, з 1 вересня втратила чинність поправка до Податкового кодексу про дію знижених акцизів на бензин. Відтак, акцизи на бензини моторні підвищилися на 37,9% з 132 євро за тонну до 182 євро за тонну.

Втім, 31 серпня Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко на засіданні уряду виключив підвищення роздрібних цін на нафтопродукти з 1 вересня, коли перестануть діяти знижені акцизи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.