НОВИНИ

У Тимошенко заявили, що комісія МОЗ здійснила 8-й PR-похід в СІЗО, а їй потрібна допомога

Прес-секретар лідера партії "Батьківщина" Марина Сорока нагадала судді Родіону Кірєєву, що він несе особисту відповідальність за здоров’я Блії Тимошенко. За її словами, сьогоднішній візит комісії МОЗ в СІЗО був здійснений в PR-цілях.

"Для тугодумів в восьмий раз пояснюємо, що Юлія Тимошенко має законне право, гарантоване Конституцією та Цивільним Кодексом на охорону здоров’я і медичну допомогу від тих лікарів, яким вона довіряє. Ми дуже здивовані розумовими здібностями тих, хто майже три тижні розповсюджує написані на Банковій під кальку заяви про стан здоров’я Юлії Тимошенко", - заявила вона.

За словами прес-секретаря, Тимошенко наполягає на тому, щоб її огляд та аналіз крові зробили лікар та медсестра, яким вона довіряє.

"Приходи в СІЗО медичної комісії з Міністерства охорони здоров'я робляться для відмітки, в PR-цілях і не мають нічого спільного з турботою про здоров’я людини. Нажаль, режим продовжує ламати людей і змушує їх забувати про клятву Гіппократа", - підкреслила Сорока.

Сорока нагадала, що з того часу, як Тимошенко заявила про симптоми, які їй не знайомі та потребують негайної здачі аналізу крові, пройшло 18 днів.

"На початку цього тижня також були зроблені відповідні заяви Юлії Тимошенко та її захисників на адресу суду. Але здається, що в судилищі втратили слух, зір та совість. Вкотре заявляємо, що суддя Кірєєв несе особисту відповідальність за ситуацію, коли майже три тижні Юлія Тимошенко залишається позбавленою медичної допомоги. Він, як людина з нібито юридичною освітою, має знати про відповідальність за такі дії", - зазначила вона.

"Ми занепокоєні тим, що режим безсоромно і беззаконно заважає Юлії Тимошенко отримати справжню інформацію про стан її здоров’я, чим фактично позбавляє її права на охорону здоров’я та конфіденційність медичної інформації", - заявила Сорока.

Нагадаємо, сьогодні у прес-службі Державної пенітенціарної служби повідомили, що Тимошенко вчергове відмовилася від медогляду. Згідно з повідомленням, у складі комісії прибули також особистий лікар і медична сестра Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.