НОВИНИ

У СІЗО заявили, що Тимошенко 8-й раз відмовилася від медогляду

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вчергове відмовилася від медогляду. Про це повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Повідомляється, що до СІЗО «для проведення медичного огляду і обстеження Тимошенко ввосьме прибула медична комісія МОЗ України, начолі з її керівником - першим заступником міністра Моїсеєнко Раїсою Олександрівною».

Зазначається, що у складі комісії прибули також особистий лікар і медична сестра Тимошенко.

«Однак, як і раніше, від запропонованого медогляду та проведення лабораторного обстеження Тимошенко вчергове відмовилась, що підтверджено відповідним актом, підписаним членами комісії та довіреним лікарем і медсестрою ув’язненої», -  сказано в повідомленні.

«Стан здоров’я ув’язненої порівняно з 30 серпня цього року не змінився та продовжує перебувати під постійним контролем з боку медперсоналу Київського СІЗО», - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше в СІЗО заявляли, що Тимошенко відмовлялася від медогляду комісією МОЗ, до складу якої входили її особистий лікар та медсестра. Однак Тимошенко на це заявляла, що особистого лікаря до неї не допускали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.