НОВИНИ

У Луценка заявили, що до екс-міністра в СІЗО сьогодні приходила теоретик з академії післядипломної освіти

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відмовився від проходження додаткового обстеження в умовах СІЗО представниками МОЗу, оскільки піддав сумніву встановлення точного діагнозу. Про це повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

За словами дружини екс-міністра, до Луценка в СІЗО прибули «повторна комісія у складі двох жінок-лікарів із портативним апаратом УЗІ». Вона додала, що «одна із жінок-лікарів - Харченко Наталія В’ячеславівна - представилася головним гастроентерологом України».

«На запитання Луценка, скільки головних гастроентерологів в Україні, якщо його вже двічі обстежував головний гастроентеролог України, професор кафедри внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету ім. О.Богомольця Сергій Михайлович Ткач, Харченко зауважила, що вона лікар-науковець», - йдеться в повідомленні.

Луценко піддав сумніву можливість проведення обстеження і встановлення точного діагнозу портативним апаратом УЗІ в межах камери СІЗО лікарями-теоретиками, зазначає прес-служба.

Натомість він вчергове поставив питання про проведення повного обстеження і лікування у спеціалізованій гастроентерологічній клініці.

У Самообороні додали, що Наталія Харченко є деканом терапевтичного факультету Національної медакадемії післядипломної освіти ім. Шупика, і жодного відношення до гастроентерологіїї не має в жодному згадуванні.

Нагадаємо, в СІЗО повідомили, що Луценко відмовився обстеження його комісією Міністерства охорони здоров’я, яка прибула сьогодні, 2 вересня, до нього в слідчий ізолятор.

Напередодні дружина екс-міністра Ірина Луценко оприлюднила висновки проведеного 30 серпня в Лук'янівському слідчому ізоляторі медогляду, згідно з якими у Луценка виявлено цироз печінки з явищем портальної гіпертензії й варикозом вен стравоходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.