НОВИНИ

70% великих кремлівських чиновників - колишні співробітники КДБ

«Разом із Владіміром Путіним до влади прийшов КДБ. Нинішній прем’єр тримає в руках весь державний апарат, а там до 70% великих кремлівських чиновників – це або колишні працівники держбезпеки, або інформатори, пов’язані зі службою безпеки», - про це в інтерв’ю «Українському тижню» розповів професор американського Центру з вивчення проблем розвідки і контррозвідки, екс-генерал-майор КДБ Олєґ Калуґін.

За його словами, що в історії людства не було випадку, щоб при владі будь-якої країни виявилися органи безпеки. «Військові – так, це буває, а працівники держбезпеки, до того ж із такою репутацією часів радянської чи вже російської історії, – ні», - відзначив Калуґін, додавши при цьому, що це, до речі, показник стану умів і настроїв у нинішній Росії.

«Це відносно нове кремлівське покоління, але його менталітет, звичка все розглядати крізь призму підозрілості та недовіри до людей цілковито збереглися з радянських часів. Тому те, що зараз там відбувається, – дуже відвертий і яскравий приклад того, як КДБ закручує гайки в країні. У Росії знову починає панувати атмосфера страху. Люди стали боятися», - відзначив Олєґ Калуґін.

Більше читайте у матеріалі «Путін – це тимчасовий поворот в історії» у № 36 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.