НОВИНИ

Адвокат Кучми впевнений, що показання Пукача не матимуть серйозних наслідків для екс-президента

Адвокат другого президента України Віктор Петруненко заявив, що свідчення колишнього начальника департаменту Головного управління кримінального пошуку (займається проведенням зовнішнього спостереження) МВС Олексія Пукача не спричинять серйозних наслідків для Леоніда Кучми.

Про це у статті «Убил за Родину» в газеті «Коммерсант-Украина» пишуть Валерій Кучерук та Ольга Куришко.

«Свідчення Пукача потрібно оцінювати критично і розуміти мотиви, через які він дає такі свідчення», - заявив Пертуненко.

«Він обмовляє ряд осіб в надії уникнути суворого покарання, яке можливе за вбивство Георгія Гонгадзе», - зазначив адвокат. Петруненко пообіцяв, що «цей обмова буде спростована».

Нагадаємо, вчора в суді колишній начальник Департаменту розвідки та зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач підтвердив свої покази щодо замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, дані під час досудового слідства. Так, він назвав прізвища Кучми, Кравченка, Литвина, Джиги.

Допит Пукача в суді продовжиться сьогодні, об 11.00.

У березні цього року перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що стосовно Леоніда Кучми порушено кримінальну справу. Він «підозрюється в причетності до незаконних дій і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, а також до незаконних дій щодо журналіста Олексія Подольського».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.