НОВИНИ

Доній так і не зрозумів, чому його викликали на допит

За 50 хвилин слідчий МВС не зміг повідомити, на яких підставах в якості свідка подій 24 серпня викликали народного депутата від НУ-НС Олеся Донія. Про це повідомив сам Доній, коментуючи результати свого допиту.

«Я прийшов, як і обіцяв, на третю годину в управління МВС, зустрівся зі слідчим і десь 50 хвилин була розмова. Очевидно, з його боку допит не вдався, адже за цей час він так і не зміг повідомити, на яких підставах мене запрошували як свідка. Жодних фото-, відеосвідчень у них немає. Я вказав на непрофесійні дії з його боку», - зазначив Доній.

За його словами, політична заангажованість слідчого очевидна.

«Тобто хтось спустив йому прізвища опозиціонерів, яких потрібно тягати на допити і таким чином показувати суспільству, що не можна займатися опозиційною діяльністю. Ми його записали на два диктофони, нічого не приховували, зараз я викладу стенограму для того, щоб люди знали, як поводитися в міліції», - додав нардеп.

Як відомо, 24 серпня 2011 року сталися сутички між правоохоронцями та представниками низки політичних партій, об’єднань та організацій, що проводили мирну ходу з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Згодом МВС порушило кримінальну справу за фактом хуліганства під час організованих опозицією заходів у Києві в День Незалежності 24 серпня.

За словами народного депутата, члена фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрія Павловського, міліція викликає 18 народних депутатів на допити за участь у святкових заходах 24 серпня з нагоди Дня незалежності.

Крім цього, викликали на допит заступника голови «Батьківщини» Олександра Турчинова в рамках розслідування справи про сутички у День незалежності. Також викликані для дачі свідчень В'ячеслав Кириленко (НУНС), Володимир Яворівський («БЮТ-Батьківщина») та  Олесь Доній (НУНС), а також двох представників ВО «Свобода» - Едуарда Ігольнікова та Руслана Андрійка. Пізніше "Фронт змін" заявив, що на допит викликали і заступника голови Донецької обласної організації «Просвіта», члена обласного Комітету опору диктатурі Марію Олійник.

Допитали у цій справі координатора громадянського руху «Спільна Справа» Олександра Данилюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.