НОВИНИ

Ужгород залишився без газу, і частково - без води та світла

В Ужгороді 29 серпня внаслідок пошкодження газопроводу та витоку газу місто залишилося без газопостачання. Крім того, частина міста перебуває без світла та води.

Як повідомляє прес-службюа МНС, пошкодження газопроводу сталося о 16:00 в результаті проведення земляних робіт фірмою «Свемон Захід України»  на замовлення «Закарпатської філії ВАТ Обленерго».

О 17:07 стався вибух, внаслідок якого були пошкоджені дах, перекриття та стіни двоповерхового кафе «Шериф». Крім того, відбулося займання. У результаті пожежі бармен кафе, жінка 1967 року народження, зазнала 90% опіків тіла і наразі знаходиться у реанімаційному відділені лікарні у важкому стані.

Відвідувач кафе, 1976 року народження, зазнала 45% опіків тіла і знаходиться у реанімаційному відділені у важкому стані. Громадянин, 1974 року народження, зазнав 30% опіків тіла, знаходиться в опіковому відділені лікарні.

У результаті надзвичайної ситуації Ужгород залишився без газу. «Майже 5 тисяч мешканців обласного центру наразі перебувають без електро- та водопостачання. Без світла залишилася й залізниця. Відсутнє залізничне сполучення в напрямку Волосянки», - повідомили у Закарпатській ОДА.

Крім того, з 9 найближчих до аварії (в радіусі 300 метрів) вулиць відселено 140 людей. «Під час поквартирного обходу у двох помешканнях виявлена надмірна загазованість приміщень», - пояснили в ОДА.

Відновлення електропостачання в Ужгороді відбудеться упродовж доби, а газу – двох-трьох діб.

«Згідно з попередніми даними, причина вибуху газу – пошкодження газопроводу середнього тиску (діаметр 500 мм) працівниками однієї з фірм під час несанкціонованих робіт на підземних електромережах», - зазначили в облдержадміністрації.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила визначити дану аварію попередньо надзвичайною ситуацією регіонального рівня.

Нагадаємо, наприкінці березня Апеляційний суд Запорізької області направив справу про вибух газу в житловому будинку на вулиці Мандриківській у Дніпропетровську у 2007 році на додаткове розслідування.

Внаслідок вибуху побутового газу, який стався 13 жовтня 2007 року в житловому багатоповерховому будинку на вулиці Мандриківській, 127 у Дніпропетровську, загинули 23 особи.