НОВИНИ

Янукович відкрив транспортну розв'язку, на годину заблокувавши на ній рух

Президент Віктор Янукович вчора відкрив недавно побудовану транспортну розв'язку, на годину заблокувавши рух автомобілів по ній.

Про це у статті «Президент показал себя в разных областях» в газеті «Коммерсант-Украина» пишуть Олександр Курсик та Сергій Сидоренко.

Нагадаємо, вчора глава держави відвідав Рівненську та Житомирську області.

По дорозі з Рівного до Києва Янукович зробив зупинку в Житомирі, при цьому місцеві журналісти зазначили, що глава держави і супроводжуючі його особи прилетіли не на новому вертольоті Augusta, а на двох Мі-8 - таких, якими користувався його попередник Віктор Ющенко.

Глава держави у супроводі віце-прем'єра-міністра інфраструктури Бориса Колесникова перерізав стрічку на новому шляху, що входить в розв'язку трас Київ-Чоп, Київ-Житомир та об'їзної дороги навколо Житомира.

Церемонія тривала всього 13 хвилин, проте ще за годину до її початку міліція перекрила частину під'їздів до розв'язки, що викликало невдоволення водіїв, що потрапили в пробки.

При підготовці до візиту Януковича місцевій владі Рівненської та Житомирської областей «довелося не тільки підмести прилеглі до об'єктів вулиці, але подекуди і перекласти асфальт, щоб не викликати нарікань глави держави», пишуть автори.

Крім того, вони зазначають, що у селі Пересопниця Рівненської області, де відзначили 450-річчя Пересопницького Євангелія, заздалегідь приготувалися до заходу за участю президента: навесні в село провели газ, менше місяця тому - проклали дорогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.