НОВИНИ

У міліції заявляють, що відпустили всіх затриманих за День Незалежності

Міліція в понеділок, 29 серпня, звільнила 2 учасників організованих опозицією на День Незалежності 24 серпня заходів у Києві, яких було затримано за підозрою в хуліганських діях. Про це повідомила начальник прес-служби Міністерства внутрішніх справ Вікторія Кушнір.

Зазначені підозрювані були затримані 26 серпня і відпущені після закінчення 72 годин відповідно до Кримінально-процесуального кодексу.

Станом на вечір 29 серпня, як зазначила Кушнір, затриманих у рамках розслідування справи за фактом хуліганства на День Незалежності немає.

При цьому, з її слів, слідчі дії тривають.

Відповідно до повідомлення прес-служби МВС, у зв'язку з тим, що порушення громадського порядку відбувалося з метою явної неповаги до суспільства, з некоректними гаслами, закликами до невиконання вимог суду, а також з опором представникам влади, які охороняли громадський порядок, порушникам загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Нагадаємо, 24 серпня опозиція провела мітинг в парку Шевченка в Києві. Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов закликав присутніх піти до Адміністрації Президента, щоб вручити резолюцію мітингу. Прихильники опозиційних партій колоною рушила по вулиці Володимирській, однак їх просуванню перешкодили кордони правоохоронців та металеві щити, через що сталася сутичка.

Виникла бійка, внаслідок якої 6 співробітників міліції отримали травми.

МВС порушило кримінальну справу за фактом хуліганства під час організованих опозицією заходів у Києві в День Незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.