НОВИНИ

Кар'єра Хорошковського в СБУ добігає кінця

Присвоєння главі СБУ Валерію Хорошковському найвищого військового звання – генерала армії – може свідчити про те, що його кар‘єра військового добігає свого кінця: тут він вже, як кажуть, сягнув стелі – нехай за суто формальними показниками. Отже, можна зробити висновок, що глава СБУ готується змінити діяльність – піти на підвищення.

Навряд чи пан Хорошковський сьогодні може претендувати на місце Азарова – занадто великі потрясіння таке призначення викличе для всієї системи влади. Однак існує інший варіант.

В кулуарах говорять  про створення під егідою Мінфіну структури, яка об‘єднає під однім дахом Державну митну службу та Державну податкову адміністрацію та буде наділеною повноваженнями як планування бюджету, контролю над усіма фінансовими потоками країни, так і безпосереднього виконання поставленого перед собою плану.

Слід нагадати, що в рамках адміністративної реформи до складу Мінфіну вже включена Державна фінансова інспекція. Керівництво таким фінансовим монстром робить чиновника найвпливовішою після президента людиною в країні, а самого прем‘єра перетворює із суто технічної фігури у справжнього весільного генерала.

Вочевидь, саме така посада й може задовольнити непрості вимоги наймолодшого та найбагатшого генерала армії України. Тим більше, що розмови у кулуарах та медіа про саме таке призначення точаться усе літо.

Більше про можливі гучні кадрові перестановки читайте у матеріалі Олександра Крігера «Хто зайвий?»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.