НОВИНИ

У Німеччині можуть не домовитися про антикризові заходи

Прийняття Німеччиною антикризових заходів через європейську боргову кризу - під загрозою зриву. Про це повідомляє The Telegraph.

Зокрема, німецькі ЗМІ підрахували, що 23 члени фракції партії Ангели Меркель Християнсько-демократичний союзу в парламенті збираються голосувати проти антикризового пакету. Така ситуація може змусити канцлера сподіватись на голоси опозиції, що несе ризик розпаду урядової коаліції.

Крім цього, партія Християнсько-соціальний союз, яка є партнером Християнсько-демократичного союзу, оприлюднила документ, в якому відкидає домовленості між Меркель та президентом Франції Ніколя Саркозі, заявляючи, що плани щодо економічного уряду для країн єврозони є неприпустимими. Партія хоче, щоб країни-члени валютного союзу збанкрутіли, а згодом їх було виключено з єврозони.

Нагадаємо, наступного місяця Бундестаг буде вирішувати питання надання Європейському фонду фінансової стабільності повноважень з попереджувальної купівлі облігацій та рекапіталізації банків. Експерти вважають, що наступний місяць вирішить майбутнє Меркель, долю Німеччини та союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.