НОВИНИ

У Росії визначилися з виборами у Держдуму

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з лідерами політичних партій в понеділок, 29 серпня, повідомив, що підписав указ про проведення виборів до Держдуми 4 грудня.

«Указ такий - призначити вибори депутатів Державної думи Федеральних Зборів Російської Федерації нового скликання на 4 грудня 2011 року. Він вступає в силу з моменту його офіційного опублікування», - повідомив Мєдвєдєв.

Таким чином, глава держави фактично дав старт передвиборчої кампанії.

«Вибори відбудуться, значною мірою, за оновленими правилами. У виборче законодавство за останній час були внесені істотні зміни - продовжилося вдосконалення політичної системи. Мета цих дій в тому, щоб якість народного представництва була кращою», - додав він.

Мєдвєдєв нагадав, що термін повноважень Держдуми збільшений до п'яти років, для непарламентських партій знижено кількість підписів, необхідних для реєстрації списку кандидатів, підвищена відповідальність за махінації з відкріпними посвідченнями на виборах, впорядковані процедури дострокового голосування та голосування поза виборчими дільницями.

«Я вважаю, що за останні роки разом з парламентською більшістю, з усіма партіями, які брали в цьому участь, нам вдалося підвищити якість нашої демократії. Але це не означає, що ми зробили абсолютно все: вона просто стала більш сучасною», - додав він.

Мєдвєдєв дав зрозуміти, що влада не має наміру зупинятися на досягнутому.

«Ми повинні прагнути до більш сучасної та досконалої моделі демократії - в цьому завдання держвлади, завдання політичних партій», - додав глава держави, висловивши надію на те, що вибори в Держдуму будуть «максимально сприяти до цієї мети».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.