НОВИНИ

Янукович заявляє, що Польща не може вплинути на суд над Тимошенко

Можливе обговорення теми арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко на рівні глав різних держав під час офіційного візиту президента Віктора Януковича до Польщі 30 серпня ніяк не вплине на рішення українського суду. Про це заявив президент Віктор Янукович.

«Наше обговорення або моє обговорення (щодо арешту Ю. Тимошенко) з ким-небудь цього питання не впливатиме на рішення суду. Це - європейська норма, це норма демократичних країн, де влада не повинна втручатися в судову систему», - зазначив він.

За інформацією прес-секретаря президента Дарії Чепак, Янукович відвідає Гданськ, де зустрінеться із президентом Польщі Броніславом Коморовським, та обговорить двостороннє співробітництво, а також співробітництво України з Європейським Союзом.

«Нам є про що поговорити - це і питання щодо підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі, це питання підготовки угоди про Асоціацію, це лібералізація візового режиму, підготовка до конференції Східного партнерства», - зазначив Янукович.

Нагадаємо, польське видання Gazeta Wyborcza повідомляло, що протягом зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським заплановано обговорення трьох важливих питань. Головною темою зустріч буде президентство Польщі в ЄС, обговорення умови про асоціацію України та ЄС і зону вільної торгівлі як одну з головним аспектів підписання угоди про асоціацію. Друга тема - арешт колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, а третя - вшанування пам’яті загиблим полякам на Волині та українців, які загинули на Любельщині (Польща).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.