НОВИНИ

Мєдвєдєв пообіцяв Абхазії постійну підтримку Росії

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв запевнив обраного президента Абхазії Олександра Анкваба, що республіка й надалі може розраховувати на всебічну підтримку Росії.

«Упевнений, що під Вашим керівництвом Абхазія продовжить поступальний рух по шляху вдосконалення інститутів влади і громадянського суспільства, забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку, зміцнення позицій на міжнародній арені. У всіх цих областях Республіка як і раніше може розраховувати на незмінну всебічну підтримку Російської Федерації», - йдеться в привітанні Мєдвєдєва Анквабу, у зв'язку з його перемогою на президентських виборах.

«Міждержавні відносини між нашими країнами, засновані на міцних традиціях дружби і братерства, мають величезний потенціал. Готові до подальшої послідовної роботи з нарощування партнерської взаємодії», - зазначає Мєдвєдєв.

Проведення дострокових виборів глави Абхазії пов'язане з кончиною 29 травня президент Сергія Багапша. На вищий державний пост претендували віце-президент Анкваб, прем'єр-міністр Сергій Шамба і лідер опозиційної партії "Форум народної єдності Абхазії" Рауль Хаджимба.

Як повідомлялося, згідно з попередніми офіційними даними, Анкваб переміг на минулих в п'ятницю президентських виборах з 54,86%.

У виборах взяли участь 71,92% виборців, внесених до списків для голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.