НОВИНИ

Польща визначила три теми для розмови з Януковичем

Президент Віктор Янукович найближчим часом з офіційним візитом відвідає Польщу. Про це повідомляє польське видання Gazeta Wyborcza.

Як пише видання, протягом зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським заплановано обговорення трьох важливих питань.

Головною темою зустрічі, за даними видання, буде президентство Польщі в ЄС, обговорення умови про асоціацію України та ЄС і зону вільної торгівлі як одну з головним аспектів підписання угоди про асоціацію.

«Це пріоритети, які будуть обговорені між Україною та Польщею», – зазначила працівниця Посольства України в Варшаві Юлія Бродей.

Другою важливою темою для розмов, на думку дипломатів, буде арешт колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Як зазначає видання, ця справа досить сильно непокоїть Брюссель. Вона також викликала незадоволення серед дипломатичних представників Польщі, інших країн ЄС та США.

«Більш того, арешт і утримання під вартою Тимошенко може заблокувати підписання угоди про асоціацію, вважають представники дипломатичних структур Польщі», – пише видання.

Згідно із інформацією Посольства України в Варшаві, третьою темою для обговорення на зустрічі президентів Януковича та Комаровського буде вшанування пам’яті загиблим полякам на Волині та українців, які загинули на Любельщині (Польща).

Нагадаємо, у своїй статті для The Wall Street Journal Віктор Янукович висловив сподівання, що «в найближчі 10 років незалежності Україна возз'єднається зі своєю європейською сім'єю».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.