НОВИНИ

Шкіль стверджує, що авторство чуток про конфлікт у «Батьківщині» належить «регіоналам»

Народний депутат від БЮТБ Андрій Шкіль заперечує існування конфлікту всередині партії «Батьківщина». Про це він сказав в інтерв’ю Тижню.

Так, на прохання прокоментувати чутки, що у партії «Батьківщина» розгортається конфлікт, що Олександр Турчинов посварився із Сергієм Соболевим, Шкіль відповів: «На цей момент жодних конфліктів всередині партії немає. І це у своєму інтерв’ю вже підтверджував Соболєв».

«Вуха в цих чуток ростуть із середовища інших опонентів. Зараз багато хто намагається спекулювати на тому, що, мовляв, заарештована голова партії «Батьківщина»  Юлія Тимошенко, і починають натискати на суспільну позицію, щоб починали думати, а от що буде. Нічого не буде. Поки що жоден режим світу не може позбавити лідера партії лідерства в цій партії, у які застінки він його не засадив. Тимошенко лишається лідером і духом «Батьківщини», - заявив Шкіль.

Повний текст інтерв’ю Андрія Шкіля читайте тут

Нагадаємо, раніше заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв заявив, що інформація про розкол в БЮТ поширюється Партією регіонів і не відповідає дійсності. "Розпускаються чутки про нібито протистояння, яке є в БЮТ, - між Соболєвим і Турчиновим, Соболєвим та Кожемякіним ... Це брехня, яка поширюється з вуст глашатаїв Партії регіонів", - сказав Соболєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.