НОВИНИ

Опозиція обіцяє владі безперервні акції протесту

Наступну протестну акцію опозиція має провести 6 вересня – у день відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив народний депутат від БЮТБ Андрій Шкіль.

«Я впевнений, що треба планувати на шосте вересня, на початок сесії Верховної Ради також протестну акцію під стінами парламенту. Але треба думати над формою. Комітет опору диктатурі має розглянути саме цю пропозицію», - вважає Шкіль.

Він переконаний, що акції опозиції повинні бути постійними. «Коли шостого вересня вже відбудеться ця акція, оголосити, коли буде наступна. Цей процес має бути постійним, не змінюються обставини в Україні, тому ми не можемо зупиняти опозиційну напругу в суспільстві. Ми не задоволені тим, що відбувається. А небезпека з кожною нашою мовчанкою збільшується. Ми не зреагували – і знов зросла небезпека розвитку України в тоталітарному білоруському напрямку», - відзначив народний депутат.

Шкіль вважає «великою перемогою» акції, які провела опозиція на День незалежності. «Це не маленька перемога, це велика перемога об’єднаної опозиції, тому що опозиція об’єднаним фронтом вийшла на протестну акцію. Я загалом задоволений тим, що це сталося. Звичайно, можна було організувати краще, можна було щось зробити інакше. Але це буде наступним кроком. Загалом оцінка позитивна. Як у кожної людини, у мене є свої пропозиції, які завжди видаються слушнішими, але я впевнений – це перемога», - сказав він.

Повний текст інтерв’ю Андрія Шкіля читайте тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.