НОВИНИ

МВФ відклав приїзд своєї місії в Україну на кінець жовтня

Візит наступної місії МВФ в Україну перенесено з кінця серпня на кінець жовтня. Про це повідомив спеціальний радник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон після зустрічі з представниками України у Вашингтоні.

За словами Ліптона, на зустрічі він наголосив на «великому значенні сильних політичних заходів і реформ для подолання відставання» в реалізації узгодженої Україною з МВФ економічної програми і «завершення її другого огляду».

За правилами Фонду завершення подібних контрольних оглядів відкриває шлях до виділення державі-позичальнику програмних коштів.

Зі своєї сторони, представники України підтвердили прихильність влади щодо досягнення програмних цілей і виконання взятих на себе зобов'язань, названих в документі «очікуваними заходами».

Як повідомлялось, 23 серпня міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко і міністр фінансів Федір Ярошенко відбули у США для переговорів з МВФ про продовження співробітництва.

Україна має намір погодити з експертами МВФ показники доходів і витрат державного бюджету на 2012 рік.

Планувалося, що місія фонду відвідає Україну 29 серпня - 9 вересня для продовження дискусій щодо другого перегляду програми співробітництва stand by.

Нагадаємо, 9 серпня перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова заявила, що Україна до початку вересня має намір знайти компромісні рішення з МВФ стосовно продовження фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.