НОВИНИ

Кірєєв хоче позбавити Тимошенко адвоката

Суддя Родіон Кірєєв намагається усунути від справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко адвоката Олександра Титаренка.

Так, Кірєєв оголосив технічну перерву до 14 години і пішов до нарадчої кімнати, щоб винести рішення щодо усунення від ведення процесу одного з адвокатів Тимошенко Олександра Титаренка.

Раніше суддя поставив це питання на обговорення в залі, оскільки на його думку, Титаренко "системно не виконує розпоряджень головуючого, намагаючись таким чином перешкодити встановленню істини у справі".

Перед цим суд перейшов до стадії дослідження матеріалів справи, і сторона захисту вимагала від судді зачитати всі документи у справі, мотивуючи це тим, що вони не встигли з ними ознайомитись.

Кірєєв відмовився це зробити, після чого Титаренко встав з місця і відмовлявся сідати до того моменту, поки головуючий не розгляне його заяви

Кірєєв звинуватив адвоката у затягуванні процесу і намагався видалити його залу.Однак в підсумку вирішив оголосити перерву.

Нагадаємо, Титаренко вдруге став захисником Тимошенко 18 серпня. Раніше Тимошенко відмовилася від його послуг у зв’язку з відмовою суду надати адвокату достатньо часу для вивчення матеріалів кримінальної справи.

Після цього за зверненням Кірєєва Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області відкрила дисциплінарне провадження стосовно адвоката Миколи Титаренка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.