НОВИНИ

На Всесвітньому форумі українців зник лист до Януковича

20 серпня на V Всесвітньому форумі українців, що відбувається в Києві, зник відкритий лист правників до президента Віктора Януковича з вимогою припинити судовий процес над екс-прем’єром Юлією Тимошенко.

У зв’язку з цим, сьогодні до делегатів форуму звернувся заступник Народного Руху України Іван Крулько і повідомив, що відкритий лист до президента зник.

«Підписи були зібрані, але якимось дивом під час збору цих підписів документ пропав зі стола реєстрації. Боюсь, що ми його не знайдемо, тому ті, хто підписав, прошу підходити і підписувати новий текст цього звернення», – зазначив він.

На його думку, комусь вигідно, щоб лист, підписаний правниками, не потрапив до президента.

«Відкритий лист стосується політично вмотивованої справи проти Тимошенко. Юристи та правники вказують конкретні факти та підстави, чому ця справа є політично вмотивованою, чому ця кримінальна справа має бути закрита та чому Тимошенко незаконно знаходиться у СІЗО з абсолютно надуманих підстав», – заявив заступник Народного Руху.

«Коли вчора ми прийшли після обіду, побачили, що лист зник. Почали довідуватись – сказали, що хтось взяв почитати і так з ним і пішов. Комусь не вигідно, щоб лист з підписами адвокатів, відомих у світі й Україні, потрапив до Президента. Але це нічого – очевидно, що ми встановимо всі підписи і що втрачений лист буде відправлений до президента», – наголосив Крулько.

Нагадаємо, учасники Всесвітнього форуму українців зустріли вигуками «Ганьба!», «Ганьба президенту Україну!» звернення глави держави Віктора Януковича до учасників зібрання, яке зачитував міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Форум відбувається 19-21 серпня, у ньому беруть участь 300 делегатів з більш ніж 40 країн світу - 100 делегатів від східної діаспори, 100 - від західної і 100 делегатів з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.