НОВИНИ

МОЗ закупило вакцини на 2011 рік

Міністерство охорони здоров'я завершило процедуру закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Міністерством охорони здоров’я України завершено всі процедури щодо  централізованої закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік", - сказано в повідомленні.

"Що стосується процедури перевірки якості, то її буде проведено в повному обсязі. Ми маємо бути впевнені в якості вакцин, які будуть використовуватися для імунопрофілактики населення", - зазначила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

Як зазначається в повідомленні, станом на 19 серпня державне підприємство "Укрвакцина" здійснило поставку в регіони вакцини для профілактики поліомієліту (оральної) на суму 2,6 млн гривень. Це становить 45% від запланованого обсягу поставки цієї вакцини.

Частину, що залишилася, обсягу препаратів на суму 3,12 млн гривень буде поставлено в регіони у вересні цього року, зазначається в повідомленні.

Крім того, "Укрвакцина" закупила мультидози вакцини "Пріорикс" для профілактики кору, паротиту й краснухи на суму 7,67 млн гривень.

За попередніми даними, поставки цієї вакцини в регіони України почнуться на наступному тижні.

Як зазначається в повідомленні міністерства, після звернення до Кабінету Міністрів із проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів ухвалено рішення про виділення 35,2 млн гривень за бюджетною програмою "Програми й централізовані заходи з імунопрофілактики".

Це дасть можливість майже в повному обсязі забезпечити населення України імунобіологічними препаратами, зазначають у МОЗ.

Нагадаємо, 18 серпня головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ завершило досудове слідство у кримінальній справі про розкрадання чиновниками МОЗ, керівництвом "Укрвакцини" (гендиректором і його заступником) і комерційними структурами 63,5 млн гривень бюджетних коштів.

У січні Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю, які підозрюються в завданні збитків державі на суму більш як 50 млн гривень при закупівлі в 2009 році "Пентаксима".

Підозрювані в скоєнні цього злочину в 2009 році уклали з МОЗ договір на поставку 450 тисяч одиниць такої вакцини за завищеними цінами.

МВС також порушило справу проти керівництва "Укрвакцини", що брало участь у підписанні тристороннього договору про закупівлю зазначеної вакцини. Гендиректора "Укрвакцини" було заарештовано. На той час цю посаду займав Олександр Кузнєцов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.