НОВИНИ

Україна і Росія домовилися про спільне виробництво літаків

Україна і Російська Федерація домовилися про спільне серійне виробництво Ан-148-100 і його модифікацій, різних видів двоконтурних двигунів АІ-222-28 і Д-36-МБ. Про це повідомляє Агентство з управління державними корпоративними правами та майном України.

Згідно з його прес-релізом, глава відомства Дмитро Колесников та заступник міністра промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров підписали ву п'ятницю, 19 серпня, в Москві відповідний протокол про внесення змін і доповнень до Угоди між урядами України і РФ про співробітництво в сфері розробки, виробництва, поставок і експлуатації авіаційної техніки від 20 серпня 1997 року.

Сторони також закріпили домовленість про поставку запасних частин і комплектуючих протягом усього терміну експлуатації авіаційної техніки.

«Протоколом, підписаним сьогодні, ми не лише зміцнили українсько-російське співробітництво в авіаційній галузі, а й поставили нові важливі завдання. Результатом цієї співпраці стане підвищення конкурентоспроможності та завоювання повної довіри до наших літаків», - цитує прес-служба слова Колесникова.

Підписаний у Москві протокол є невід'ємною частиною угоди між урядами України та РФ і вже набув чинності, зазначили в українському відомстві.

Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що Україна створює держструктуру для продажу літаків виробництва корпорації "Антонов". Так, Міністерство інфраструктури прийняло рішення перетворити компанію «Лізингтехтранс» в підрозділ «Антонов Фінанс». «Антонов Фінанс» перебуватиме в структурі міністерства, і саме через цю компанію буде здійснюватися фінансування виробництва літаків. 

«Антонов Фінанс» буде займатися лізингом Ан-148 і Ан-158 для українських авіаперевізників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.