НОВИНИ

У МОЗ відзвітували, що вже розвозять по регіонах ліки для хворих на гемофілію

Міністерством охорони здоров'я доставляє в регіони ліки для хворих на гемофілію. Про це Тижню заявили у прес-службі міністерства.

«Станом на 19.08.11 року до Державної установи «Політехмед» МОЗ України, яка здійснює розвезення медикаментів по регіонам, для лікування хворих на гемофілію поставлено рекомбінантний фактор VIIа , який застосовується в екстремальних ситуаціях при важких травмах у кількості 247 флаконів за ціною 22 680,0 грн на суму 5 601 960,0 грн», - говориться у повідомленні.

Йдеться про 120 флаконів рекомбінованих факторів для дорослих на суму 2,7 млн. грн., і 127 флаконів для дітей  на суму 2,88 млн. грн.

За інформацією постачальників препаратів, до закладів охорони здоров'я розвезено 107 флаконів на суму 2,42 млн. грн. (до НДСЛ "ОХМАТДИТ" - 70 фл., в лікувальні заклади міста Києва - 35фл., Київської області - 2 фл.).

«Інші отримані фактори згортання крові у кількості 140 флаконів на суму 3 175 200,0 грн. будуть поставлені в регіони згідно з розподілом з 22.08.11 до 25.08.11 (АР Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області)», - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 серпня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що має намір у найближчі кілька тижнів розглянути питання відповідності Олександра Аніщенка займаній посаді міністра охорони здоров'я.

17 серпня Азаров доручив Міністерству надзвичайних ситуацій забезпечити закупівлю необхідних лікарських засобів безпосередньо у виробників до 29 серпня.

Як повідомлялось, міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко у липні обіцяв за місяць вирішити проблему з браком ліків для хворих на гемофілію. Він запевнив, що міністерство здійснить закупівлю необхідних ліків навіть за завищеними цінами. 

Раніше, Микола Азаров доручив розібратися з браком ліків. «Якщо це правда, повідривайте голови тим, хто це допустив, Олександр Володимирович, інакше своєю головою поплатитеся. Я даю місяць на це, якщо це правда», - сказав Азаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.