НОВИНИ

Суд наказав знести наметове містечко прихильників Тимошенко

Суд ухвалив рішення про демонтаж наметового містечка на вулиці Хрещатик біля Печерського районного суду Києва у зв'язку із проведенням у центрі міста урочистих заходів з нагоди святкування Дня незалежності.

Про це журналістам повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Ця справа виконавців судових, тому що вони приймають рішення. Рішення судове вже прийнято, а от чи будуть вони (мітингувальники) виконувати - це вже їх справа, але ми починаємо проводити святкові заходи, починаючи від перехрестя Хрещатика і Богдана Хмельницького», - сказав Попов, відповідаючи на запитання, чи буде демонтовано наметове містечко з нагоди святкування Дня незалежності.

Голова міськадміністрації розповів, що станом на п'ятницю до Київміськадміністрації надійшло 23 заявки громадських організацій щодо проведення заходів на День незалежності в центрі міста.

Попов зазначив, що місто не зможе їх прийняти, тому що в цьому разі державне свято провести в центрі не вийде.

У зв'язку із цим охочим провести які-небудь заходи в центрі будуть запропоновані альтернативні місця.

Нагадаємо, біля Печерського райсуду встановлені намети як прихильників колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, так й її супротивників.

11 опозиційних партій, які входять до "Комітету опору диктатурі в Україні", мають намір провести ходу у День незалежності в Києві 24 серпня.

Попов допускав звернення до суду для заборони на проведення можливих акцій громадськими організаціями і політичними силами в День незалежності.

Міністерство внутрішніх справ повідомляло, що станом на середу було подано 15 заявок від партій і громадських організацій на проведення в Києві акцій у День незалежності загальною чисельністю понад 50 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.