НОВИНИ

В Івано-Франківську обрали кращих митців, які "бачили майбутнє"

У виставковій залі Культурно-мистецького центру «Є» у п’ятницю, 19 серпня, відбулося закриття відбіркового туру мистецької виставки-конкурсу «Art-now session FM» та нагородження переможців.

Цей художній конкурс проводить мистецька платформа «Квартира FM». Тема конкурсних робіт: «Ми бачили майбутнє».

Так, відбіркові тури «Art-Now Session FM» - конкурсу образотворчого та прикладного мистецтва у різних жанрах (живопис, графіка, фотографія, колаж, скульптура, дизайн, декоративно-прикладне мистецтво, текстиль, інсталяція і т.д.) – проходять в різних містах України. Фінал проекту відбудеться восени в Луцьку.

Івано-Франківський відбірковий тур став четвертим. Кваліфіковане журі визначило трьох переможців, які представлятимуть свої роботи на фіналі, а ще трьох переможців визначили відвідувачі виставки та організатори.

Так, перше місце зайняв Сергій Іваненко - «Ми бачили майбутнє». Друге місце за Олесею Федів – «Лотос або життя йога». Третє місце - Володимир Соха із твором «Servus».

Переможцем за версією глядачів став Андрій Осадчий – «Теперішнє – тонкий лід».

Для участі в фіналі також запросили Софію Воробій («Розвиток цивілізації»), Тетяну Загайкевич («Ми бачили майбутнє») та творче об’єднання «ТОТ» («Сонцелюди»).

Всі призери у відбірковому турі отримали сертифікати на 100, 70 та 50 грн на покупку товарів у мистецькому інтернет-магазині (різноманітні художні матеріали) та можливість змагатися у фіналі. Переможці фінального конкурсу в Луцьк отримають значні грошові премії.

Трьох лауреатів відбіркового туру в Івано-Франківську обрало журі, до  складу якого увійшли професіонали, відомі фахівці у сфері мистецтва: художник Роман Бончук (м. Івано-Франківськ), дизайнер Владислав Залевський (м. Івано-Франківськ) та засновник молодіжної організації «Квартира FM» Іванна Мартинів (м. Луцьк).

Всього на конкурс поступило 18 робіт 13 авторів з Івано-Франківська. До експозиції було відібрано 15 робіт 10 авторів. Серед них твори живопису, фотографії, інсталяція та плакат, аплікація та вітраж.

Зазначимо, що у червні в Києві відбулася церемонія нагородження «Коронація слова – 2011».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.