НОВИНИ

Франція також занепокоєна здоров’ям Тимошенко

МЗС Франції вказує українській владі на необхідність забезпечити належне медичне обстеження колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка заявила про погане самопочуття у СІЗО і відсутність лікаря. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті МЗС Франції.

У відомстві нагадали, що пильно стежать за судовим процесом над Тимошенко.

«Необхідно, щоб юридична процедура відбувалася неупереджено і прозоро, із гарантіями прав захисту та забезпеченням належного медичного догляду», - заявило французьке МЗС.

У повідомленні зазначається, що Франція вже висловила свою стурбованість, яку передала українській владі, викликавши посла України у Парижі 10 серпня.

Як повідомлялось, 5 серпня Печерський районний суд заарештував Тимошенко.

Після цього США, Канада, Німеччина, Велика Британія, Франція, країни "Вишеградської четвірки" (Угорщина, Польща, Словаччина і Чехія), Європейський Союз і Організація з безпеки і співробітництва в Європі висловили стурбованість у зв'язку з таким рішенням, а Росія зазначила, що судовий розгляд стосовно Тимошенко має бути справедливим і безстороннім. Також занепокоєння висловили міжнародна неурядова організація Freedom House та Європейська народна партія.

18 серпня Юлії Тимошенко стало погано під час судового засідання у Печерському районному суді Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.