НОВИНИ

У Тимошенко натякають, що не довіряють донецьким педіатрам з Мінохоронздоров’я

Тимошенко наполягає, що її медичне обстеження та аналіз крові має зробити саме її лікар. Про це повідомила прес-секретар Юлії Тимошенко Марина Сорока.

«Це лікар, який давно стежить за здоров’ям Юлії Володимирівни і якому вона довіряє. Зрозуміло, що він більш точно визначить діагноз, оскільки він в курсі історії її хвороб», - зазначила Сорока.

Вона висловила обурення, що суд не допустив лікаря до Юлії Тимошенко.

«Хочу нагадати, що арешт Юлії Тимошенко був абсолютно незаконним, а після показів свідків всім стало зрозуміло, що справа банально розвалилася. І тепер безневинно ув’язнену людину ще й позбавляють права на медичне обстеження. Це неприпустимо», - заявила Сорока.

Прес-секретар підкреслила, що лікарів має обирати хвора людина, а не суддя Кірєєв та комісія Міністерства охорони здоров’я.

«Ми вже бачили, як влада безсоромно фальсифікувала кримінальну справу. Чи можемо ми бути впевненими, що тепер вони не фальсифікують результати аналізів та реальний стан здоров’я Юлії Тимошенко?», - пояснила Сорока.

«Ще раз підкреслюю позицію Юлії Тимошенко: провести обстеження та зробити необхідні аналізи має той лікар, який її лікував упродовж останніх років. Чому влада боїться цього, пояснити важко», - зазначила прес-секретар Тимошенко.

Нагадаємо, 18 серпня Юлії Тимошенко стало погано під час судового засідання у Печерському районному суді Києва. До екс-прем’єра в суд прийшов її особистий лікар.

Водночас, за словами народного депутата від БЮТБ Сергія Пашинського, лікаря не допустили до Тимошенко - міліція заблокувала його у коридорі суду.

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв не дозволив лікарю оглянути Тимошенко у приміщенні суду.

Вже в СІЗО Тимошенко відмовилася від обстеження медичною комісією Міністерства охорони здоров'я, яку очолила перший заступником міністра охорони здоров‘я Раїса Моісеєнко.

Моісеєнко Раїса Олександрівна народилася 14 грудня 1963 року. 1987 року закінчила Донецький державний медичний інститут ім. Максима Горького за спеціальністю педіатрія (лікар-педіатр). 2004 року закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.