НОВИНИ

Дружині Тігіпка дали 2 мільйони з держбюджету на кінофестиваль

Державна служба кінематографії Міністерства культури і туризму 16 серпня уклала угоду з ТОВ «Український кінофестиваль» на підготовку і проведення Одеського міжнародного кінофестивалю вартістю 2,00 млн грн. Кошти виділено з державного бюджету. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою «у одного учасника», пояснюється, що вибір процедури пов’язаний з відсутністю альтернативи.

Власниками ТОВ «Український кінофестиваль» є директор Одеського фестивалю Денис Іванов і президент фестивалю Вікторія Тігіпко. Дружині віце-прем’єра належить 91% статутного капіталу фірми.

Другий одеській кінофестиваль пройшов в середині липня за участі світових зірок шоу-бізнесу. Організаторами фестивалю є дружина Сергія Тігіпка Вікторія та Денис Іванов.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко в останньому рейтингу українських багатіїв «Forbes» знаходиться на 14-му місті ($827 млн).

Згідно з рейтингом журналу «Фокус» – «200 найбагатіших людей України 2011 року», за рік після приходу до влади Віктора Януковича, вартість активів Сергія Тігіпка виросла з $572 до $796 мільйонів. Водночас, офіційно Тігіпко задекларував 24,1 млн гривень доходів отриманих 2010 року.

Крім того, дружина Тігіпка в одному із інтерв’ю розповіла, що її чоловік витрачає власні кошти на проведення реформ в Україні.

«Йому не шкода навіть своїх коштів, які він витрачає на консультантів, експертів з різних країн і Східної, і Західної Європи для того, щоб реформи були здійснені максимально правильніше, м'якше і результат їх був максимально кращим для України.», - заявила дружина віце-прем'єр-міністра України.

Як відомо, 6 червня рахункова палата заявила, що бездіяльність Міністерства культури і туризму та Державної служби кінематографії поглибили і так катастрофічну ситуацію з виробництвом вітчизняних фільмів.

Пізніше, українські кінематографісти обурилися тим, що міністерство культури України виділило 13,4 млн гривень (1,6 млн доларів) на фільм «У суботу», в якому практично не задіяні українці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.