НОВИНИ

Тимошенко не захотіла, щоб її обстежував перший заступник міністра охорони здоров’я

Державна пенітенціарна служба заявляє, що колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася від обстеження медичною комісією Міністерства охорони здоров'я. Про це повідомляє прес-служба державної пенітенціарної служби.

Згідно з повідомленням, 18 серпня до Київського слідчого ізолятору прибула медична комісія у складі ведучих спеціалістів МОЗ на чолі з першим заступником міністра охорони здоров‘я Раїсою Моісеєнко.

«Незважаючи на це, підсудна Тимошенко Ю.В. від проведення медичного обстеження відмовилася, про що був складений відповідний акт», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 серпня Юлії Тимошенко стало погано під час судового засідання у Печерському районному суді Києва. До екс-прем’єра в суд прийшов її особистий лікар.

Водночас, за словами народного депутата від БЮТБ Сергія Пашинського, лікаря не допустили до Тимошенко - міліція заблокувала його у коридорі суду.

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв не дозволив лікарю оглянути Тимошенко у приміщенні суду, повідомила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.