НОВИНИ

Азаров задумався над звільненням міністра охорони здоров’я

Кабінет Міністрів має намір у найближчі кілька тижнів розглянути питання відповідності Олександра Аніщенка займаній посаді міністра охорони здоров'я. Про це сказав журналістам прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Претензії до Аніщенка є великі, а питання звільнення будемо вирішувати в найближчі кілька тижнів», - сказав Азаров, коментуючи ситуацію із проблемами закупівлі ліків.

При цьому прем'єр додав, що головним питанням, яке необхідно вирішити, є не посада міністра, а забезпечення ліками людей.

«Не в Аніщенку справа, головне - вирішити проблему забезпечення ліками наших людей... А від Аніщенка зараз залежить, від нього самого - почне працювати так, як це повинен робити міністр, -значить, працюватиме, не почне - значить, будемо шукати іншого міністра», - підкреслив Азаров.

При цьому прем'єр висловив упевненість, що рішення, прийняті Кабінетом Міністрів, дадуть можливість вирішити проблему забезпечення ліками хворих.

Нагадаємо, 17 серпня Азаров доручив Міністерству надзвичайних ситуацій забезпечити закупівлю необхідних лікарських засобів безпосередньо у виробників до 29 серпня.

Як повідомлялось, міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенкоу липні обіцяв за місяць вирішити проблему з браком ліків для хворих на гемофілію. Він запевнив, що міністерство здійснить закупівлю необхідних ліків навіть за завищеними цінами. 

Раніше, Микола Азаров доручив розібратися з браком ліків. «Якщо це правда, повідривайте голови тим, хто це допустив, Олександр Володимирович, інакше своєю головою поплатитеся. Я даю місяць на це, якщо це правда», - сказав Азаров.

Аніщенко обіймає посаду міністра охорони здоров'я з 24 травня.

Нагадаємо, Янукович 17 травня звільнив міністра охорони здоров'я Іллю Ємця, який був призначений на цю посаду в грудні 2010 року. За даними ЗМІ, безпосереднім приводом заяви Ємця про відставку, стала боротьба за контроль фармринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.