НОВИНИ

«Регіонали» впевнені, що створюють ідеальну модель економіки

Населення України не вірить жодній особі яка керує країною, і для того щоб влада краще працювала, потрібно лише створити ідеальну модель економічного розвитку. Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов.

«Ми мусимо більш ретельно підійти до опрацювання бюджету на наступний 2012 рік, і над цим урядова команда вже працює. Працює досить ретельно, і є пропозиції. Але є різні думки, є різні підходи. Є одна стратегічна лінія яку нам нав’язує МВФ,  враховуючи ті заборгованості, які минула команда накопичила. Це досить жорсткий бюджет, зменшення соціальних видатків, підвищення витрат на енергоносіїв і це в першу чергу стосується населення. Тому такі жорсткі кроки ми не бажаємо приймати і ми ведемо перемови для тог щоб уникнути таких кроків», - пояснив Лук’янов.

За його словами, існує й інша модель розвитку економіки

«Це пришвидшення зростання ВВП, але ми знаємо що завжди ціною зростання більш стрімкого піднесення економіки є підвищення інфляційного очікування ризикуючи інфляційними очікуваннями», – додав нардеп.

Як повідомлялось, нещодавно основний індикатор українського фондового ринку, індекс «Української біржі», лише за один  тиждень знизився на 14,4%, склавши станом 12 серпня, 1822,98 пункту.

Падіння ринку сталося на тлі жорсткої волатильності на світових біржах, що послідувала за зниженням кредитного рейтингу США.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович наказав прем’єр-міністру Миколі Азарову та голові НБУ Сергію Арбузову мінімізувати вплив на вітчизняну економіку негативних тенденцій на міжнародних і фінансових ринках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.