НОВИНИ

Азаров вирішив перед Євро-2012 порахувати усіх безпритульних

Кабінет Міністрів затвердив Порядок реєстрації місця проживання чи перебування бездомних осіб. Відповідний документ був прийнятий на засіданні уряду 17 серпня.

Передбачається, що у ході реєстрації бездомному повинні вписати в паспорт адресу його місця проживання або перебування із зазначенням адреси центру обліку бездомних громадян або тимчасового притулку.

Як зазначають в Кабміні, прийняте рішення дозволить забезпечити належний облік і реєстрацію бездомних осіб і безпритульних дітей.

Видання зауважує, що робиться це, судячи з усього, напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012.

«І хоча на офіційному рівні українська влада всіляко підкреслює, що вивозити з міст, що приймають Євро-2012, асоціальні елементи не будуть, досвід проведення в українській столиці музичного конкурсу Євробачення-2005 показує, що демонструвати іноземним гостям вітчизняних бездомних влада все-таки не буде», - пише «Фокус».

Видання зазначає, що за офіційною інформацією на всій території Україні зареєстровано близько 30 тисяч бездомних, а за неофіційною - це число у десять разів більше.

Прийнявши постанову про реєстрацію осіб без певного місця проживання, Україна, по суті, повторила російський досвід.

Так, у 2010 році за вказівкою російського прем'єра Володимира Путіна Федеральну міграційну службу зобов'язали реєструвати осіб без певного місця проживання за адресами установ, що відають їх обслуговуванням.

Нагадаємо, у січні Кабінет Міністрів Азарова скасував звільнення притулків для бездомних від сплати податку на додану вартість. Пізніше у уряді заявили про намір компенсувати сплату податку на додану вартість притулкам для бездомних.

Раніше повідомлялося, що до Євро-2012 у Донецьку для безхатченків планують організувати наметовий табір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.