НОВИНИ

Кірєєв не відпустив Тимошенко з-під варти, але дав відпочити до понеділка

Печерський районний суд Києва відмовився звільнити колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко з-під арешту. Таке рішення суддя Родіон Кірєєв оголосив на засіданні.

У постанові, що зачитав Кірєєв, зазначається, що захист не надав, а суд не встановив доказів, які свідчили б про наявність підстав для зміни запобіжного заходу.

Суд переніс розгляд кримінальної справи Тимошенко за газовими контрактами з Росією на 22 серпня. Засідання призначено на 9:30.

Оголошуючи перерву, суддя зазначив, що дата чергового засідання визначається з урахуванням необхідності медичного огляду Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко перебуває під арештом з 5 серпня.

Печерський райсуд Києва вже неодноразово відмовляв у звільненні екс-прем'єра з-під арешту.

Сьогодні Тимошенко просила Печерський райсуд допустити до неї в слідчий ізолятор лікаря для здачі аналізів у зв'язку з погіршенням самопочуття, однак суд відмовився розглядати це питання.

Разом з цим захисник екс-прем'єра Юрій Сухов зазначив, що в підзахисної з'явилися симптоми погіршення здоров'я.

При цьому перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов у своєму блозі в соціальній мережі Twitter у зв'язку із цим заявив, що життя Тимошенко загрожує небезпека. За його словами, на всьому тілі екс-прем'єра з'явилися синці від судин, що лопнули.

Під час засідання Тимошенко сьогодні стало погано, у зв’язку із чим оголошувалася перерва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.