НОВИНИ

Кірєєв долучив до справи Тимошенко інтерв’ю Януковича

Печерський районний суд Києва знову відмовився залучити до справи проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів з Росією два контракти Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з компанією "Укртрансгаз" про закупівлю паливного газу в 2008 і 2009 роках.

Таким чином, суд уже втретє відмовився задовольнити відповідне клопотання захисту Тимошенко.

Також суд відмовився витребувати в "Нафтогазу" результати аудиту консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами за 2009 рік, проведеного аудиторською компанією "Ернст енд Янг", і бухгалтерську звітність про видатки на транзит газу в 2009 році.

При цьому суд залучив як докази в справі довідку Інституту української мови Національної академії України, де зазначено роз'яснення слова "директиви", висновок Данського Гельсінського комітету із прав людини, де вказується на невинність Тимошенко при укладанні газових контрактів.

Також суд залучив до справи інтерв'ю від 19 січня 2009 року, дане Віктором Януковичем, що тоді був лідером Партії регіонів, інтернет-виданню Newsru.ua після підписання газових контрактів, у якому він нібито стверджує, що договори вигідні для України.

Нагадаємо, 17 серпня Тимошенко заявила, що контракти між "Нафтогазом" і "Укртрансгазом" підтверджують, що пред'явлене їй обвинувачення в тому, що через підписання газових контрактів з Росією в 2009 році Україна зазнала 1,5 млрд гривень збитків внаслідок збільшення видатків на закупівлю транзитного газу, є безпідставним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.