НОВИНИ

Кірєєву пропонують мільйон гривень за Тимошенко

Громадянин України Володимир Вергун просить суд звільнити Юлію Тимошенко під заставу у мільйон гривень.

Відповідне клопотання зачитав адвокат Тимошенко Юрій Сухов на засіданні Печерського райсуду у четвер серед низки інших клопотань про взяття її на поруки і зміну запобіжного заходу.

За його словами, Вергун "гарантує внесення на депозит держави мільйон гривень".

На переконання захисту, звільнення з-під варти дозволить Тимошенко краще підготуватися до судових засідань.

Тим часом, суддя Родіон Кірєєв традиційно кілька разів впродовж засідання робив Тимошенко зауваження за зневажливі висловлювання на адресу суду та обвинувачення.

"Ви провокуєте суд на постановку питання про видалення вас з зали суду", - сказав він.

"А навіщо ви влаштували це шоу? Навіщо ви мене незаконно кинули (за ґрати)? Тепер ви хочете мене видалити! Будь ласка, сторона захисту взагалі може вийти. У вас все одно вирок вже написаний, залишилося тільки зачитати", - відповіла на це Тимошенко.

"Суд не піддається на провокації і в черговий раз попереджає вас про неприпустимість такої поведінки", - підсумував суддя.

Після цього Кірєєв долучив до матеріалів справи кілька документів, зокрема, роздруківки статей з інтернет-видань та довідку з Інституту української мови про визначення слова "директиви".

Нагадаємо, Печерський районний суд неодноразово відмовлявся випустити Юлію Тимошенко на поруки. Зокрема, таке клопотання подавала дочка Тимошенко Євгенія Карр.

Зазначимо, що про готовність взяти Тимошенко на поруки заявляв також чемпіон світу, український боксер і лідер партії "УДАР" Віталій Кличко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.