НОВИНИ

Оточення Януковича створює йому викривлену реальність

Президент Віктор Янукович, йдучи на повідку проросійського оточення, може привести Україну до повної ізоляції з боку Євросоюзу. Про це пише Ростислав Павленко у свіжому числі «Українського тижня».

«Угрупування в оточенні Януковича, яке вважається проросійським та/або свого часу пов’язувалося з іменем Віктора Медведчука, має і можливість, і мотив втягнути главу держави в небезпечну авантюру. У зв’язку зі справою Тимошенко часто згадується Андрій Портнов, який на обійманих ним посадах відповідав за «спеціальні судові операції», - пише Павленко.

Саме Портнова, за даними автора, вважають людиною Медведчука, через якого той нібито чинив вплив на Тимошенко, а тепер на Януковича.

«Якщо такі припущення прави­­льні, нинішній президент, ідучи на повідку в згаданої групи, повторює помилки Кучми часів касетного скандалу… Не виключено, що нині для Януковича створюється викривлена картина реальності, у якій іміджеві втрати на Заході й удома подаються як невелике зло порівняно з перспективами «вирішити питання Тимошенко» і навіть «зіграти по-крупному за газ», - пояснює Павленко.  

Автор зазначає, що ці перспективи можуть вилитися в ізоляцію держави і її влади, а Росія візьметься освоювати ресурси та підприємства України.

Про можливі наслідки для України від суду над Юлією Тимошенко читайте у статті «Хід із двома знаками питання» в журналі "Український тиждень" №34.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.