НОВИНИ

У Тимошенко - вже шестеро захисників

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони захисту про допуск до участі в процесі адвоката Миколи Титаренка. Про це повідомила прес-служба партії «Батьківщина».

«Суд на місці постановив допустити до участі у справі в якості захисника підсудної Юлії Тимошенко адвоката Миколу Титаренка», – оголосив рішення суддя Родіон Кірєєв.

При цьому суддя зазначив, що суду надані всі документи, які підтверджують право Титаренка виступати в якості захисника.

Таким чином, зараз Юлії Тимошенко у судовому процесі надають правову допомогу Микола Сірий, Юрій Сухов, Олександр Плахотнюк, Микола Титаренко. Захисниками екс-прем'єра також є її донька Євгенія Карр і чоловік Олександр Тимошенко.

Як відомо, Микола Титаренко вже виступав в суді в якості захисника екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, але, у зв’язку з відмовою суду надати йому достатньо часу для вивчення матеріалів кримінальної справи, він відмовився від надання екс-прем'єру правових послуг.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд міста Києва відмовився поставити на розгляд клопотання сторони захисту Тимошенко про дозвіл на допуск неї лікаря для обстеження. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.