НОВИНИ

На Донеччині міліція затримала журналістів за зйомку кортежу Януковича

У Донецьку міліція затримала трьох кореспондентів, що проводили відеозйомку кортежу президента Віктора Януковича і урядовців, що його супроводжують, які прибули для участі у похоронах голови Ради міністрів АРК Василя Джарти.

Як повідомив телефоном голова Донецької обласної громадської організації «Союз ошуканих вкладників» Дмитро Верзилов, сьогодні вранці він і кореспонденти трьох сайтів - «НГО», «Кордон» і «Агентства журналістських розслідувань» - перебували на узбіччі дороги неподалік аеропорту Донецька. Коли кортеж з Януковичем і особами, що його супроводжують, проїжджав поруч, журналісти стали знімати це на відео. У цей час до кореспондентів підійшли працівники міліції і попросили пройти з ними до Київського райвідділу Донецька «для встановлення особи».

«Працівники міліції затримали нас без пояснень. Сказали тільки, що нібито ми виглядаємо «якось підозріло», - сказав Верзилов.

Він уточнив, що після цього його і трьох кореспондентів посадили у міліційну машину і доставили до райвідділку, де досі утримують без пояснень.

Як повідомлялось, 18 серпня донецька міліція також затримала групу пенсіонерок, які намагалися донести до Януковича свою думку про нього. За версією міліції пенсіонерки мали намір зустріти кортеж президента, з плакатами образливого для Віктора Януковича і змісту.

Нагадаємо, 18 серпня у Макіївці прощаються з головою Радміну Криму Василем Джарти, який помер напередодні.

За даними ЗМІ, наприкінці минулого року лікарі виявили у прем’єр-міністра Криму рак, в Німеччині йому зробили операцію і він пройшов курс лікування. Після цього Василь Джарти повернувся на роботу в уряді автономії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.