НОВИНИ

Чорноморнафтогаз відмінив тендер з закупівлі нової бурової установки

«Чорноморнафтогаз» відмінив тендери на закупівлю мобільної бурової установки і колтюбінгової установки, яка застосовується при бурінні свердловин. Відповідні оголошення опубліковані в «Віснику державних закупівель».

Тендери відмінено через відхилення «Чорноморнафтогазом» усіх конкурсних пропозицій. Про причини відхилення не повідомляється.

Згідно з протоколом розкриття пропозицій, на кожний з тендерів заявки подавали лише дві компанії – ПП «Фірма „Ломар“ і ТОВ „Універсалоптторг-Х“.

За бурову установку фірми пропонували 79,92 млн грн і 79,98 млн грн відповідно. Різниця склала 60 тис. грн. За колтюбінгову установку фірми пропонували 59,94 млн грн і 59,985 млн грн. Різниця склала 45 тис. грн. У обох випадках різниця між пропозиціями складала всього 0,07%.

Нагадаємо, купівля першої бурової установки супроводжувалася скандалом. Так, тижневик «Дзеркало тижня» повідомив, що під час її купівлі у тендері «Чорноморнафтогазу» взяли участь лише дві, пов’язані між собою фірми, а ціна установки виявилась на $150 млн вищою, аніж у виробника.

У відповідь міністр Мінвуглепрому Юрій Бойко назвав публікацію «замовною», після чого видання і журналістиподали на міністра в суд.

Згодом «Нафотогаз» повідомив про свої плани закупівлі нової бурової установки «за максимально прозорою процедурою».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.