НОВИНИ

Фінська журналістка розповіла киянам про дивацтва росіян

У київській книгарні «Є» відбулася презентація книжки фінської журналістки Анни-Лєни Лаурен «У них щоь негаразд із головою, у тих росіян». Про це Тижню повідомили організатори заходу.

Презентація відбулася за участі авторки і Надзвичайного та Повноважного Посла Фінляндії в Україні Крістера Міккелссона. Модерував Василь Габор.

За словами авторки, їй важливо було показати, що «росіяни - теж люди», з власною культурою, милими дивацтвами тощо. Адже жителі Фінляндії, так само, як і українці, мають низку негативних стереотипних уявлень про свого сусіда, пов’язаних із непростим спільним історичним минулим.

Сучасна Росія для авторки більше асоціюється із Росією Толстого, ніж Достоєвського. А кожен із есеїв книжки розкриває певний аспект російського буття. Зокрема, про гендерні стосунки, про молодь, про культуру вживання алкоголю, про політику... І все це - у легкій та іронічній формі викладу.

Як повідомлялось, 15 серпня, напередодні роковин з дня смерті письменника Олеся Ульяненка, у книгарні «Є»  відбулася презентація книжки «Олесь Ульяненко: Без цензури».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.