НОВИНИ

Кірєєв відмовився долучати документи Бойка і відклав розгляд до ранку

Суд відмовився долучити до матеріалів справи звіт аудиторської компанії "Ернст і Янг" щодо фінансової діяльності "Нафтогазу".

Відповідне рішення ухвалив суддя Родіон Кірєєв після того, як державне обвинувачення виступило проти долучення документу поданого свідком обвинувачення Юрієм Бойком.

Суддя наголосив, що суду надана копія перекладу звіту, хоча і завірена нотаріально.

Кірєєв постановив витребувати оригінали документу.

На переконання прокурорів, дане питання є передчасним і має розглядатися на стадії дослідження доказів у справі.

Разом з тим, на долучені документу наполягала сторона захисту Тимошенко. Пізніше сама лідер БЮТ прокоментувала відмову прокурорів підтримати свого свідка.

"Пан Бойко намагається подати дуже корисний документ. Я розумію, чому прокурори відмовилися його підтримати. Цей документ прямо свідчить про те, що не збитки, а прибутки мав "Укртрансгаз" по транспортуванню газу у 2009 році", - зазначила вона.

"Тому прокуратура розуміє, що збитки, які вони мені намалювали в обвинувальному висновку, просто не мали місце у НАК "Нафтогазі". Тому ми дуже просимо підтримати пана Бойка", - додала Тимошенко.

Пізніше, суддя ухвалив рішення про перенесення розгляду справи Тимошенко на 17 серпня, при цьому відмовивши захисникам екс-прем’єра зробити перерву на один день для підготовки до процесу. Кірєєв мотивував своє рішення тим, що 17 серпня мають примусово доставити як свідка колишнього представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

Нагадаємо, 16 серпня Печерський районний суд Києві відмовився долучити до матеріалів справи проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко документ, який сторона захисту називає протоколом про заснування компанії «РосУкрЕнерго» і вважає доказом причетності Юрія Бойкадо цієї компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.