НОВИНИ

Human Rights заявляє про порушення правил ведення війни в Сомалі

У своєму звіті Human Rights Watch звинувачує місцеві угрупування Сомалі в порушенні правил ведення війни. Про це повідомляє The Guardian.

У звіті правозахисної організації Human Rights Watch йдеться, що всі сторони, які беруть участь у 20-річному конфлікті в Сомалі, порушуючи закони ведення війни, зробили внесок до гуманітарної катастрофи в країні.

«Не існує швидкого вирішення трагедії в Сомалі, але ясно, що безкарність за серйозні порушення зберігає відсутність безпеки», – заявив директор африканського відділення Human Rights Watch Даніель Бекеле.

«Міжнародний тиск, який має покласти край порушенням з боку усіх сторін, є зараз важливим як ніколи – більш безпечна і така, що поважає права, Сомалі, буде менше схильною до насильства та голоду», - додав Бекеле.

У зв’язку з цим, організація закликала ООН розслідувати порушення прав людини та законів ведення війни в Сомалі та закласти основу для відповідальності.

Нагадаємо, 20 липня ООН офіційно оголосила про голод у 2 районах на півдні Сомалі. Світовий банк погодився виділити понад $500 млн, які спрямують на допомогу постраждалим від посухи в Африці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.